Ali Babacan’a 6’lı masa yansısı: Seni kim tanırdı

AK Parti’den ayrıldıktan sonra istedikleri yükselişi yakalayamayan DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan’a reaksiyonlar sürüyor.

Kırşehir ziyaretlerine Kaman ilçesinde ‘Halk Buluşması’ ile başlayan Ali Babacan, akşam saatlerinde vilayet merkezinde bulunan parti binası önüne geldi.

Cacabey Meydanı’ndan yürüyerek Ticaret ve Sanayi Odasına (TSO) giden Babacan, iş insanları ile görüşmesi sonrası çıkışta bir vatandaştan beklenmedik 6’lı masa yansısı ile karşılaştı.

“6 şahısla bu iş olmaz”

Tır sürücülüğü yaptığı öğrenilen Arif Karadeniz isimli vatandaş, Babacan’ın önüne geçerek Tek başına parti kur onlarla birlikte olma, sana oy vermezsem adam değilim, 6 bireyle bu iş olmaz. diyerek reaksiyon gösterdi.

“Tek başına yürü”

Babacan’ın mesajı aldım dediği vatandaş,Altı bireyle olmaz, Kırşehir’de de olmaz. Samimiyetimle söylüyorum. Onlarla yola çıkma tek başına çık tek başına yürü. dedi.

Babacan ise vatandaşa Biz Deva Partisi’ni kurduk. Ben aldım iletisi fakat ne yapacağımıza sonra karar vereceğiz.dedi.

“AK Parti ile tanındılar”

Babacan’a reaksiyon gösteren Arif Karadeniz isimli vatandaş, daha sonra yaptığı açıklamada, Babacan’ı kimse tanımazdı. AK Parti ile tanındılar. Ben tır sürücüsüyüm. Türkiye’de yol yoktu. diye konuştu.

AA’nın haberine nazaran Babacan, TSO ziyareti sonrası Esnaf Odaları Birliğine geçerek esnaf temsilcileri ile görüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.