Bayramda sinema salonlarında hangi sinemalar var

Taika Waititi’nin direktör koltuğuna oturduğu Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü sinemasında, başrolleri Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale paylaştı.

Bayramda sinema keyfi yapmak isteyenlere dört yeni sinema…

AA’da yer alan habere nazaran; İskandinav mitolojisi denilince akla gelen Thor’un yaşadıklarıyla başlayan sinema, yıllar sonra karşılaştığı ve artık Mighty Thor olduğunu öğrendiği Jane Foster ile ilahları yok etmeye ant içmiş Gorr the God Butcher’a karşı çaba veren Thor’un kıssasını işliyor.

Kan Kokusu

James Nunn direktörlüğünde vizyona girecek “Kan Kokusu”nda, Holly Earl, Jack Trueman ve Catherine Hannay rol aldı.

Gerilim tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen Birleşik Krallık üretimi sinema, Meksika’da bahar tatilinin tadını çıkarmak isteyen bir küme gencin başlarından geçen bahtsız olaylar sonucu köpekbalığı ile yüzleşmelerini anlatıyor.

Çirkin Şansı

Komedi çeşidindeki “Çirkin Şansı” sinemasını Bilal Kalyoncu yönetti.

Eylül Öztürk ve Halil İbrahim Göker’in başrolleri paylaştığı üretim, çingene mahallesinde büyüyen ve çiçek satarak geçimini sağlayan Pembe’nin bir kasza sonucu ölüp, tekrar dünyaya dönmesi sonucu yaşadıklarını ele alıyor.

Asmoday: Cin’ur Racim

Rotin Engin Tutuş’un direktör koltuğuna oturduğu dehşet sineması “Asmoday: Cin’ur Racim”, ünlü olmaya çalışan toplumsal medya fenomenlerinin başlarından geçen vahim olaylara odaklanıyor.

Filmde Emine Söyler, Demet Öz, Esra Er ve Barış Bayram Kesen rol aldı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.