Beşiktaş’ta divan başkanlık seçimi başladı

Beşiktaş Kulübü Divan Başkanlık Seçimi başladı. Vodafone Park Kuzey Tribünü Toplantı Alanı’nda yapılan seçimde siyah-beyazlı kulübün divan başkanlığı için 3 aday bulunuyor.

Seçimde mevcut lider Tevfik Yamantürk’ün yanı sıra Yalçın Karadeniz ve Aydoğan Cevahir, üyelerin tercihi olabilmek için yarışıyor.

Divan konseyi başkanlığı seçiminde üyeler, saat 17.00’ye kadar oy kullanabilecek ve akabinde oy sayımına geçilecek.

Mevcut lider Tevfik Yamantürk ile Yalçın Karadeniz, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Divan Başkanlık Seçimi’ne iştirakin yeterli olduğunu belirten Tevfik Yamantürk, “Beşiktaş için güzeli neyse o olsun. Hırsım hiçbir vakit aklımın önüne geçmez. Beş yılı bitirdik. İnşallah kazanan, topluluğun huzurunu bozmayacak formda yoluna devam eder.” sözlerini kullandı.

Başkan adaylarından Aydoğan Cevahir’e de isim vermeden tenkitte de bulunan Yamantürk, “Bir aday konuşmasında kendisini bıraktı, öbür adayı methetti.” diye konuştu.

Beşiktaş topluluğuna yakışan bir seçim gerçekleştirdiklerine vurgu yapan Yalçın Karadeniz ise “Güzel bir kongre oluyor. Bundan ötürü memnunum. Sandıktan ne çıkarsa bahtımıza. Beşiktaş için kim kazanırsa güzel olsun. Seçim sandıkta kazanılan bir olaydır. Topluluğa yakışır bir kongre yapılıyor. Kazanana da muvaffakiyetler diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.