Burak Deniz Tarafından Nasıl Yolun Ortasında Rezil Edildiğini Anlatan TikTok Kullanıcısı

Ünlü oyuncu Burak Deniz, Hande Erçel’le birlikte rol aldığı ‘Bambaşka Biri’ dizisi ile yine gündemde konuşulan isimler arasında yerini aldı biliyorsunuz ki. Hazır dizi bu kadar popüler bir hal almışken, TikTok’ta bir kullanıcı yıllar önce Burak Deniz’le yaşadığı bir anıyı paylaştı. Söylediklerine göre Burak Deniz, kendisinin taklidini yaparak onu utandırdı.

Kaynak: https://www.tiktok.com/@nilsucaglak/v…

Burak Deniz, dijital işlerinin ardından 2 yıl sonra tekrar ekranlara döndü bildiğiniz gibi.

Son olarak Maraşlı dizisinde rol almasının ardından kendisi bir süredir dijital işlerde boy gösteriyor. Bunun yanı sıra özel hayatıyla da sık sık andığımız Burak Deniz, Bambaşka Biri dizisindeki rolüyle de dikkat çekiyor.

Ünlü haber muhabirini canlandıran Kenan’a hayat veren Burak Deniz, dizideki sahneleriyle konuşuluyor.

Savcı Leyla’nın babasının kalp krizi geçirdiği sahnede verdiği ‘wow, okay’ tepkisi de bunun örneklerinden bir tanesi.

Dizi ve dolayısıyla Burak Deniz bu kadar popülerken, TikTok’ta ünlü oyuncuyla olan bir anısını anlatan kullanıcı viral oldu.

Nilsu isimli kullanıcı lise 1 öğrencisi olduğu dönemlerde karşılaştığı Burak Deniz’in, aklına geldiğinde onu utandıran bir harekette bulunduğunu anlattı. 15 yaşında lisede dersten çıktıktan sonra arkadaşlarıyla Maçka parkına gittiğini anlatan Nilsu, parkta yürürken karşısından Burak Deniz ve Büşra Develi’nin geldiğini gördüğünü söyledi.

Hatırlarsanız Burak Deniz ve Büşra Develi, 2015 yılında tanıştıkları Tatlı Küçük Yalancılar dizisi setinde aşık olmuşlardı.

Üç yıl yaşadıkları dolu dizgin aşk 2018 yılında sona ermişti. Birlikte oldukları süre boyunca sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla herkesi kendilerine hayran bırakan çifti, bir dönemin en özenilen ve en çok konuşulan isimleriydi.

Nilsu’nun denk geldiği dönem de tam olarak bu sıralar olacak ki, büyük hayranları olduğunu söylüyor. Fakat selam verip borçlu çıkmış kendisi.

Tam karşılaştıkları esnada el sallayarak ‘Aaa merhaba’ dediğini belirten Nilsu; Büşra Develi’nin kendisine göz devirdiğini, Burak Deniz’in ise absürt bir şekilde taklidini yaptığını söylüyor. Yanındaki arkadaşlarıyla birlikte çok şaşırdıklarını ve kendisinin çok utandığını söyleyen Nilsu, ’15 yaşındaydım daha’ diye küçük olduğunu da vurguluyor.

Nilsu’nun videosuna Burak Deniz’le ilgili gelen yorumlar ise şöyleydi:

??

??

İşte Burak Deniz’le yaşadığı anıyı anlattığı o video:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx