Eski hoşluk kraliçesi bademcik ameliyatından sonra hayatını kaybetti

Brezilyalı eski hoşluk kraliçesi olan 27 yaşındaki Gleycy Correia’nın bademcik ameliyatı olmasının akabinde komaya girdi. Ünlü model ameliyatından sonraki günler kan kaybı nedeniyle kalp krizi geçirdi. Correia’nın ailesi ameliyat sırasında yapılan yanlış müdahale yüzünden kızlarının öldüğünü belirtti.

Daily Mail’de yer alan habere nazaran; Ağır bakımdaki iki aylık ömür çabasını kaybeden Gleycy Correia, iki gün evvel hayatını kaybetti.

YANLIŞ MÜDAHALE NEDENİYLE ÖLDÜ

Correia’nın aile dostu Jak Abreu, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada ailenin katiyen ameliyat sırasında yapılan yanlış müdahale nedeniyle kızlarının öldüğüne inandığını lisana getirdi.

Abreu, ayrıyeten, “Tanrı, prensesimizi almak için bu günü seçti. Onu çok özleyeceğini biliyoruz fakat artık gülümsemesiyle gökyüzünü aydınlatacak…” tabirlerini kullandı.

Aileye yakın diğer bir kaynak Lidiane Alves Oliviera da, “Bademciklerini almak için ameliyat oldu ve meskende beş gün kaldıktan sonra kanama geçirdi. 4 Nisan’da kalp krizi geçirdi ve o vakitten beri nörolojik aktivitesi olmadan komadaydı. Akabinde vefat etti.” formunda konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.