Esra Ezmeci’ye İç Çamaşırı İtirafı! Bakın Kocası Bayanlara Ne Almış? Bu Nasıl Hediye!

Son periyotların en tanınan isimlerinden olan Klinik Psikolog Esra Ezmeci, 5 milyonluk Instagram hesabından bağ uzmanlığı yapmaya devam ediyor. Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Esra Ezmeci’ye Haydar Dümen benzetmesi yapılıyor. Bağlantılar üzerine aldığı itiraf ve soruları yayınlayan Ezmeci’ye tekrar bir bayan takipçisi aldatıldığını belirterek yaşadıklarını yazdı. Duyanlar şaşkına uğrarken Ezmeci ise paylaşım konusunda anket yaptı.

ESRA EZMECİ’Yİ SİNİRLENDİREN İTİRAF! DAYANAMADI

Yoğun bir ilgiden ötürü Türkiye’nin en çok konuşulan bayanları ortasına giren Esra Ezmeci, FOX TV’de gündüz nesli programının koltuğuna oturdu. Kısa müddette yazdığı kitaplar ve alaka usulleri ile büyük hayran kitlesine ulaşan Esra Ezmeci, programın yanı sıra toplumsal medya hesabından da ilgi uzmanlığına devam etmekte.

Her gün takipçilerinden çok sayıda ileti alan Ezmeci, cinsel bağlantı, aldatma üzere mevzularda paylaşımlar yapıyor. Her yaş ve kümeden takipçiye sahip olan Esra Ezmeci, yeniden tuhaf bir aldatma kıssasıyla karşılaştı. Çarpık alakalarından yüz yüzüne çıkardığı paylaşımlar toplumsal medyada tartışma konusu olurken, Esra Ezmeci’nin kurgusal davrandığı tez edildi.

KOCASI BAKIN NE ARMAĞAN ALMIŞ BAYANLARA?

Aldığı ilgi itirafları ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Esra Ezmeci’ye bayan takipçisinden farklı bir aldatma bildirisi geldi. Eşi hakkında şoke eden bir ifşada bulunan bayan Ezmeci’den yardım istedi. Aldatıldığını düşünen bayan, “Kocam 2 bayan iş arkadaşına dantelli don almış. Nolcak iş ikramı diyor” itirafında bulundu. Bu bildiri karşısında Ezmeci ise, “Böyle iş ikramı olmaz. Kesinlikle bu hususta sert çıkın ve sesinizi çıkarın” reaksiyonunu verdi.

TAKİPÇİLERİNE SORUYU SORDU

Bu itiraf karşısında sonlanan Esra Ezmeci, başka takipçilerine bu durumu sorarak tahlil etti. Bu duruma kızar mıydınız? diye soran Ezmeci’ye en çok gelen cevap Evet oldu.

İŞTE ESRA EZMECİ’Yİ SİNİRLENDİREN O HEDİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.