İddia: Cardano 1 dolara koşacak!

Cardano ( ADA ) topluluğu, merkezi olmayan ağın ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artıracak Vasil hard fork’u için hazırlanıyor. Devam eden kripto piyasası oynaklığına rağmen, yükseltmenin muhtemelen ADA fiyatında bir ralliyi tetikleyeceğine dair tahminler var.

İddia: Cardano 1 dolara koşacak!

Bu doğrultuda, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, 17 Eylül’de bir YouTube videosunda, ADA’nın yükseltme öncesinde muhtemelen 1 $ seviyesini hedefleyeceğine inandığını ve varlığın güncellemeden önce herhangi bir yükseliş hareketine tanık olmadığını belirtti.

Poppe’ye göre, blok zinciri yükseltmesinden önce ADA fiyatında önemli bir ivme olmaması, 22 Eylül etkinliğinden sonra potansiyel bir ralli için birincil katalizör olacak.

Poppe, “Temelde, daha önce yukarı doğru net bir koşu gerçekleşmediği için Vasil hard fork’a doğru giden bir ivme ve yutturmacaya sahip değiliz. Bu, Vasil hard forkunun Ethereum ( ETH ) Merge’e oldukça benzeyen olumlu bir şekilde gerçekleşmesi durumunda büyük fırsatlar getiriyor. Bu durumda, bu olay etrafında 1 dolara doğru bir koşu beklenmedik bir durum değil” dedi.

Vasil hard fork’un Merge’den farkı

Uzman ayrıca Cardano’nun yükseltmesini ve ‘söylentiyi satın al, haberi sat’ etkinliği olduğu ortaya çıkan Ethereum Merge güncellemesini karşılaştırdı. Bunun ADA için geçerli olmayabileceğini, çünkü piyasanın yükseliş rallisine girişmeye çalıştığını kaydetti.

“Standart ‘söylentiyi al, haberi sat’ konsepti burada geçerli olmayabilir, çünkü ayı piyasasının , Cardano’nun düşmesine neden olan bir boğa piyasasına potansiyel geçişini inceliyoruz. Eğer hard fork devam ederse, aşağı hareketler yerine bu temel değişime dayalı olarak pozitif devamlılık aldığımızı varsaymak normal olmaz” diye ekledi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.