İrfan Can Kahveci: Benim favorim Türkiye

İrfan Can Kahveci, A Ulusal Futbol Kadrosu’nun UEFA Uluslar C Ligi 1. Küme’de 22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da Lüksemburg ile yapacağı öncesi açıklamalarda bulundu.

İrfan Can Kahveci yaptığı açıklamada, “Uzun vakitten sonra burada olmaktan ötürü çok memnunum. Çok özlemişim burayı, aile ortamını. İnşallah gol yemeden bu Uluslar Ligi’ni tamamlarız. Maksadımız 2 maçta 6 puan alıp gol yemeden bitirmek” dedi.

Sakatlıklardan ötürü futboldan biraz uzak kaldığını söyleyen deneyimli oyuncu, “Her şey benim açımdan yolumda gidiyor. İnşallah bunu, burada da sürdürebilirim. Uzak kaldım. Sakatlıklar çok oldu. Performans düşüklüğü de oldu. Tekrar burada olduğum için memnunum. Bayrak için gayret etmek benim için gurur verici” tabirlerini kullandu.

“BENİM FAVORİM TÜRKİYE”

Dünya Kupası’ndaki favorisinin kim olduğu sorusuna Kahveci, “Benim favori ekibim her vakit Türkiye. Benim o denli favori bir grubum yok”açıklamasını yaptı.

İrfan Can Kahveci son olarak, “Fiziksel olarak kendimi verebildiğim vakit… Çok şanssız vakitler geçirdim. İnşallah bundan sonra her şey düzgün olur. Burada hoş bir aile ortamı var. Hocamız da çok sıcakkanlı. Çok hoş arkadaşlık var. Genç kardeşlerimize elimizden geldiğince yardımcı oluyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.