İşte Beşiktaş’ın Rıdvan Yılmaz için istediği sayı

Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. Dönemin öne çıkan isimlerinden biri olan Rıdvan Yılmaz için gelen tekliflere bir yenisi eklenmek üzere. Daha evvel İtalya Serie A takımı Torino, 21 yaşındaki sol beki takımına katmak isterken, siyah-beyazlıların kapısını 4 milyon Euro’luk teklifle çalmıştı. Fakat İtalyanların bu önerisi yetersiz bulunarak teklif kabul edilmemişti. Devreye artık de Avrupa Ligi’ni kazanan Frankfurt giriyor.

GÖRÜŞMELER OLUMLU GİDİYOR

Alman basınından Sport1, Rıdvan Yılmaz’ın Frankfurt’un transfer listesinde yer aldığını belirtti. Haberde, Beşiktaş ile Rıdvan Yılmaz için yapılan görüşmelerin olumlu istikamette gittiği tabir edildi. Rıdvan Yılmaz konusunda Frankfurt’un gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak olmasının Alman grubuna transfer için avantaj sağladığı aktarıldı. Genç sol bekin Beşiktaş’ta 11’in nizamlı oyuncusu olduğu hatırlatılırken, Stefan Kuntz tarafından A Ulusal Takım kadrosunda yer verildiği de kaydedildi.

10 MİLYON EURO İSTENİYOR 

Beşiktaş Kulübü, Rıdvan Yılmaz için yaklaşık 10 milyon Euro’luk bonservis bedeli belirlemiş durumda. Siyah beyazlılar bu sayının altındaki teklifleri de kapıyı kapatma kararı aldı. (Hürriyet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.