İSU Personeline “Aile Tutumları” Semineri Verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, il genelinde gerçekleştirdiği altyapı yatırımları ve kaliteli hizmet anlayışıyla işletmecilik faaliyetlerini sürdürüyor. Gerçekleştirdiği yatırımların yanında hizmet sağlayan personelin kişisel gelişimi için kurum içi eğitim ve seminerler devam ediyor. Bu kapsamda personele yönelik “Aile Tutumları” konulu seminer gerçekleştirildi.

“ÖĞRENEN ORGANİZASYON İSU”
“Öğrenen organizasyon olma” vizyonuyla yapılan faaliyetlerle kurum kültürünün geliştirilmesini ve çalışanların sosyal gelişimini amaçlayan İSU Genel Müdürlüğü, kurum içi seminerler ve eğitimler düzenleyerek personelin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda, Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Öncü Çelebi’nin katılımıyla İSU Genel Müdürlüğü ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğiyle “Yaşamımızı Şekillendiren Aile Tutumları” konulu seminer yapıldı.

SEMİNERDE AİLE KAVRAMI ANLATILDI
İSU Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde, aile kavramı, anne baba rolü, olumlu ve olumsuz ebeveyn tutumları ve bu tutumların çocuklar üzerindeki etkileri konulu başlıklarda bilgiler aktarıldı.

TABLO HEDİYE EDİLDİ
Eğitime katılan yönetici ve personel, eğitimden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Program sonunda Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Öncü Çelebi’ye katılımları ve faydalı sunumlarından dolayı tablo hediye edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir