Kripto Para Milyarderi, 3 Altcoin Belirledi: Radarınıza Alın!

Shark Tank jürisi Kevin O’Leary, kripto para birimi yorumlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. O’Leary, Ethereum’un (ETH) eksiklerinin, ağı rekabete açık hale getirdiğini söylüyor. Ayrıca layer-1 sektörüne dair beklentilerini paylaşıyor. İşte detaylar…

Kevin O’Leary, kripto para piyasasını yorumladı

Girişimcilerin katıldığı Shark Tank TV programındaki jürilerden biri olan ve milyarder olduğu bilinen O’Leary, bir röportajda en son düşüncelerini aktardı. Yakın tarihli bir Stansberry Research röportajında ​​O’Leary, genç katman-1 sektöründe hala her şeyin olabileceğini söylüyor. O’Leary, “günün sonunda Ethereum’un yavaş ve pahalı” olduğuna dikkat çekiyor. Bu nedenle ETH’nin kendini düzeltmemesi durumunda, çok fazla rekabet olacağını aktarıyor. Bu alanda, bekleyip ne olacağını görmeyi tercih ediyor.

Diğer yandan milyarder isim, dikkat edilmesi gereken 3 uygulamadan bahsediyor. Bunların ikisi, Ethereum rakipleri olarak adlandırılan Hedera Hashgraph (HBAR) ve Solana (SOL)’dır. O’Leary ayrıca, layer-2 çözümü Polygon’a (MATIC) işaret ediyor.O’Leary, bu üç projeye dair aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Ayrıca HBAR, Solana, Polygon gibi başka uygulamalar olduğunu düşünüyorum. Uygulamaların nasıl olması gerektiği, finansal hizmetlerin nasıl çalıştığı, maliyet, hız, ücretler, şeffaflık, duyulabilirlik, güvenlik, tüm bunlar hakkında her türlü farklı fikir var. İnsanlara şunu söylüyorum, ‘Bakın, yatırım maruziyeti istiyorsanız, bu projelerde en az yedi veya sekiz pozisyona sahip olun çünkü ne olacağını bilmiyorsunuz’ diyorum.

O’Leary, belirli bir projede ısrar eden insanlara sesleniyor

Shark Tank üyesi, insanların belirli bir projede ısrar edip “Bunun gerçekten işe yarayacağını biliyorum” demesinin yanlış olduğunu söylüyor. Bu tarz insanlar için “hiçbir fikirleri yok” derken, “günün sonunda, eğer hiç para kazanmazsa, diğer tüm işler gibi sıfıra gidecek,” diye ekliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi O’Leary, O’Shares Investments’ın başkanı ve WonderFi’da stratejik bir yatırımcıdır.

Daha önce, portföyünde birçok kripto para olduğunu açıklamıştı. Yatırım yaptığı projelerin tamamını söylemese de Bitcoin, ETH’de büyük bir pozisyonu olduğunu söyledi. Yukarıda bahsettiği altcoin’ler ve diğer bazı kripto paralara da yatırım yaptığını belirtti. Röportajda genel olarak O’Leary, kripto paraların neden ortadan kalkmayacağına inandığını da açıklıyor. Ayrıca şu anda piyasada gördüğümüz düşük fiyatların neden yatırımcılar için büyük bir fırsat olduğunu açıklıyor. Çünkü O’Leary, uzun vadede kriptonun S&P’nin 12. sektörü haline geldiğini düşünüyor.

O’Leary, en büyük pozisyonu olmasına rağmen yaklaşmakta olan Ethereum Merge’ü hakkında bazı şüpheleri olduğunu dile getirdi.  Bilindiği üzere merge ile ETH ağı proof-of-work algoritmasından proof-of-stake’e geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.