Teksas Değil İzmir… Husumetliler Acil Servis Önünde Çatıştı!

İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisi önünde husumetli oldukları iddia edilen iki grup silahlı çatışmaya girdi. Aynı grubun olay öncesinde bir market içinde de çatıştığı ortaya çıktı. Saldırılarda olayla ilgisi olmayan bir vatandaş ve bir market çalışanı yaralandı.

Olay, saat 02.00 sıralarında İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi.

İddiaya göre, birlikte alkol aldıkları ileri sürülen şahıslar arasında çıkan tartışmada, kişi veya kişilerce tabancayla açılan ateş sonucu bir kişi vuruldu.

Yaralı şahıs markete sığınırken, burada market çalışanını da yaralayan şüpheliler hızla olay yerinden kaçtı.

Yaralı, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, husumetlileri oldukları ileri sürülen şüpheli veya şüpheliler, hastanenin acil servisi önünde bekleyen şahıslara silahlı saldırı gerçekleştirdi. 

Peş peşe açılan ateş sonucu olayla ilgisi bulunmayan bir vatandaş da vücuduna isabet eden mermi nedeniyle yaralanırken, şüpheliler hızla olay yerinden kaçtı.

Yaralı vatandaş hastanede tedavi altına alınırken, olay yerinden kaçan şüphelileri yakalama çalışmaları başlatıldığı öğrenildi.

Yaşanan korku dolu anlar ise anbean bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kayda alındı. Görüntülerde çevredeki vatandaşların çığlık sesleri ve kaçışmaları yer aldı. ?

Öte yandan, emniyet müdürlüğünden konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx