Sergen Deveci, Mesleğinin Zorluklarıyla İlgili Serzenişi Hiç Bitmeyen Bergüzar Korel’i Fena Ti’ye Aldı

Yeni projesiyle setlere dönen Bergüzar Korel, set başladığından beri oyunculuk mesleğinin zorluklarından bahsettiği paylaşımlar yapınca sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekmişti. Meslektaşı Sergen Deveci de kervana katıldı, Bergüzar Korel’i fena ti’ye aldı!

Oyuncu Bergüzar Korel, birçok farklı konuda keskin fikirlere sahip olan ve o keskin fikirlerini de sürekli olarak beyan etmesine alışık olduğumuz bir isim.

Bir süre önce Londra’ya taşınan Bergüzar Korel tam yedi yıl sonra setlere döndü biliyorsunuz ki. Şimdilerde yeni imajıyla, yeni dizisinin çekimlerinde kendisi.

Fakat Bergüzar Korel’in son günlerde gündemde olmasının ve sosyal medya kullanıcılarının tepkisini özellikle çekmesinin bir sebebi var?

O da sistematik bir şekilde oyunculuğun zorluklarını vurgulayarak yaptığı paylaşımları…

Hatta birkaç saat önce de konuyla ilgili Bergüzar Korel’den bir paylaşım gelmişti. Korel, mesleğine dair her şeyi sevdiğini söyledi ve ‘burada şeffaf olup şakalaşmayı da seviyorum’ dedi.

Yine de paylaşımları o kadar göze batmış olacak ki, olan bitene bir yorum da meslektaşı Sergen Deveci’den geldiği geçtiğimiz saatlerde ?

Sergen Deveci, Bergüzar Korel’in bugüne kadar yaptığı tüm “iş” paylaşımlarını bir araya toplayarak “Madalyonun gerçekten diğer yüzü ya da çok zorlanan bir diğer oyuncu” notuyla bu güldüren videoyu paylaştı ve Korel’i ti’ye aldı ?

1. Sosyal medya kullanıcıları hem Sergen Deveci’nin oyunculuğuna şapka çıkardı hem de Bergüzar Korel meselesine bir iki yorum yapmadan duramadı. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx